fwupd - en to et translation catalogue (236 entries)

en: %.0f minute remaining | %.0f minutes remaining
et[0]: Jäänud on %.0f minut
et[1]: Jäänud on %.0f minutit

en: %s Touchscreen Update
et: Puuteekraani uuendus: %s

en: %s is not currently updatable:
et: %s seade pole hetkel uuendatav:

en: %u day | %u days
et[0]: %u päev
et[1]: %u päeva

en: %u device has been updated and needs a reboot. | %u devices have been updated and need a reboot.
et[0]: %u seade on uuendatud ja vajab uuesti käivitamist.
et[1]: %u seadet on uuendatud ja vajavad uuesti käivitamist.

en: %u device is supported in the enabled remotes (an update has been published) | %u devices are supported in the enabled remotes (an update has been published)
et[0]: Kasutusel kaugandmekogudes on toetatud %u seade (uuendus on olnud avaldatud)
et[1]: Kasutusel kaugandmekogudes on toetatud %u seadet (uuendus on olnud avaldatud)

en: %u device is updatable | %u devices are updatable
et[0]: %u seade on uuendatav
et[1]: %u seadet on uuendatavad

en: %u hour | %u hours
et[0]: %u tund
et[1]: %u tundi

en: %u minute | %u minutes
et[0]: %u minut
et[1]: %u minutit

en: %u second | %u seconds
et[0]: %u sekund
et[1]: %u sekundit

en: %u%% (threshold %u%%)
et: %u%% (alampiir %u%%)

en: Action Required:
et: Tegevus on vajalik:

en: Activate the new firmware on the device
et: Seadmes uue püsivara aktiveerimine

en: Activating firmware update
et: Aktiveerin püsivara uuendust

en: Agree and enable the remote?
et: Kas nõustud ja võtad uue andmeallika kasutusele?

en: Apply update even when not advised
et: Rakenda uuendus ka siis, kui see pole soovitatud

en: Apply update files
et: Rakenda uuendusfailid

en: Applying update…
et: Rakendan uuendust…

en: Authenticating…
et: Autentimisel…

en: Authentication is required to delete metadata from a remote
et: Seadistatud andmeallikast metaandmete kustutamiseks on vajalik autentimine

en: Authentication is required to downgrade the firmware on a removable device
et: Selles masinas eemaldatava seadme püsivara varasema või eelmise versiooni eeldab autentimist

en: Authentication is required to downgrade the firmware on this machine
et: Selles seadmes/masinas püsivara eelmise või varasema versiooni paigaldamine eeldab autentimist

en: Authentication is required to enable emulation data collection
et: Autentimine on vajalik seadme emuleeritava andmekogumise sisselülitamiseks

en: Authentication is required to install firmware on an emulated device
et: Emuleeritud seadmele püsivara paigaldamiseks on vajalik autentimine

en: Authentication is required to load hardware emulation data
et: Seadme emuleerimisandmete laadimiseks on vajalik autentimine

en: Authentication is required to modify BIOS settings
et: Autentimine on vajalik BIOS-i seadistuste muutmiseks

en: Authentication is required to modify a device property
et: Seadme omaduste muutmiseks on vajalik autentimine

en: Authentication is required to modify daemon configuration
et: Taustateenuse seadistuste muutmiseks on vajalik autentimine

en: Authentication is required to read BIOS settings
et: Autentimine on vajalik BIOS-i seadistuste lugemiseks

en: Authentication is required to reset daemon configuration to defaults
et: Taustateenuse seadistuste lähtestamiseks on vajalik autentimine

en: Authentication is required to save hardware emulation data
et: Autentimine on vajalik seadme emuleerimise andmete salvestamiseks

en: Authentication is required to stop the firmware update service
et: Autentimine on vajalik püsivara uuendamise taustateenuse töö lõpetamiseks

en: Authentication is required to switch to the new firmware version
et: Seadmes uue püsivara aktiveerimiseks on vajalik autentimine

en: Authentication is required to unlock a device
et: Seadme lukustuse avamine eeldab autentimist

en: Authentication is required to update the firmware on a removable device
et: Selles masinas eemaldatava seadme püsivara uuendamine eeldab autentimist

en: Authentication is required to update the firmware on this machine
et: Selles seadmes/masinas püsivara uuendamine eeldab autentimist

en: Authentication is required to update the stored checksums for the device
et: Verifitseeritud seadmeteabe salvestise uuendamiseks on vajalik autentimine

en: Authentication is required to verify firmware on a device
et: Seadme püsivara verifitseerimiseks on vajalik autentimine

en: BIOS updates delivered via LVFS or Windows Update
et: BIOS-i uuendused kas LVFS või Windows Update'i abil

en: Battery
et: Aku

en: Bootloader Version
et: Alglaaduri versioon

en: Can tag for emulation
et: Sündmused on märgistatavad emuleerimiseks

en: Cancel
et: Katkesta

en: Cancelled
et: Katkestatud

en: Cannot apply as dbx update has already been applied.
et: Kuna dbx-faili uuendus on juba tehtud, siis seda uuesti teha ei saa.

en: Changed
et: Olek on muutunud

en: Choose device
et: Vali seade

en: Choose firmware
et: Vali püsivara

en: Choose volume
et: Vali köide

en: Clean a configured remote
et: Seadistatud andmeallika tühjendamine

en: Cleans a given remote
et: Tühjendab antud andmeallika

en: Create an EFI boot entry
et: Lisa EFI alglaadimise kirje

en: Current version
et: Praegune versioon

en: DEVICE-ID|GUID
et: SEADME-TUNNUS|GUID

en: Debugging Options
et: Silumis- ja veaotsingu valikud

en: Decompressing…
et: Lahtipakkimisel…

en: Delete an EFI boot entry
et: Kustuta EFI alglaadimise kirje

en: Delete the now-unused remote cache files?
et: Kas kustutame nüüdseks kasutamata andmeallikast puhverdatud failid?

en: Device Flags
et: Seadme andmed

en: Device ID
et: Seadme tunnus

en: Device added:
et: Sead on lisatud:

en: Device can recover flash failures
et: Seade oskab ületada paigalduse vigu

en: Device changed:
et: Seade on muudetud:

en: Device is locked
et: Seade on lukustatud

en: Device is usable for the duration of the update
et: Seade on uuenduse ajal kasutatav

en: Device removed:
et: Seade on eemaldatud:

en: Device update needs activation
et: Seadme uuendamine vajab aktiveerimist

en: Device will not re-appear after update completes
et: Peale uuenduse lõpetamist pole seade enam nähtav

en: Devices with firmware updates that need user action:
et: Püsivara uuendustega seadmed, mille puhul on vajalik kasutaja sekkumine:

en: Devices with no available firmware updates:
et: Seadmeid, millele ei leidu püsivara uuendusi:

en: Devices with the latest available firmware version:
et: Seadmed, millel on viimane püsivaraversioon juba olemas:

en: Disables a given remote
et: Eemaldab antud andmeallika kasutuselelt

en: Do not include log domain prefix
et: Ära kaasa logidomeeni eesliidet

en: Do not include timestamp prefix
et: Ära kaasa ajatempli eesliidet

en: Done!
et: Tehtud!

en: Downloading…
et: Laadin alla…

en: Enable
et: Võta kasutusele

en: Enable emulation data collection
et: Lülita emuleeritav andmekogumine sisse

en: Enable new remote?
et: Kas võtad uue andmeallika kasutusele?

en: Enable this remote?
et: Kas võtad antud andmeallika kasutusele?

en: Enabled
et: Kasutusel

en: Enables a given remote
et: Võtab antud andmeallika kasutusele

en: Enabling this remote is done at your own risk.
et: Selle andmeallika võtad kasutusele omal vastutusel.

en: Encrypted RAM
et: Krüptitud RAM-mälu

en: Erasing…
et: Kustutan andmeid…

en: Export a firmware file structure to XML
et: Ekspordi püsivara struktuur XML-failina

en: FILE
et: FAIL

en: FILENAME
et: FAILINIMI

en: FILENAME DEVICE-ID [VERSION]
et: FAILINIMI SEADMETUNNUS [VERSIOON]

en: FILENAME [DEVICE-ID|GUID]
et: FAILINIMI [DEVICE-ID|GUID]

en: FILENAME [FIRMWARE-TYPE]
et: FAILINIMI [FIRMWARE-TYPE]

en: Failed to apply update
et: Uuenduse rakendamine ei õnnestunud

en: Failed to load context
et: Konteksti laadimine ei õnnestunud

en: Failed to load local dbx
et: Kohaliku dbx-faili laadimine ei õnnestunud

en: Failed to load system dbx
et: Süsteemi dbx-faili laadimine ei õnnestunud

en: Failed to parse arguments
et: Argumentide parsimine või töötlemine ei õnnestunud

en: Failed to parse local dbx
et: Kohaliku dbx-faili lugemine ja töötlemine ei õnnestunud

en: Failed to validate ESP contents
et: ESP-sisu õigsuse kontrollimine ei õnnestunud

en: Filename required
et: Failinimi on vajalik

en: Firmware Attestation
et: Püsivara õigsuse tõendamine

en: Firmware Update D-Bus Service
et: Püsivara uuendamise D-Busi teenus

en: Firmware Update Daemon
et: Püsivara uuendamise taustateenus

en: Firmware Updater Verification
et: Püsivara uuendaja kontroll

en: Firmware Updates
et: Püsivara uuendused

en: GUID | GUIDs
et[0]: GUID
et[1]: GUID-d

en: Get all devices that support firmware updates
et: Näita kõiki seadmeid, mis toetavad püsivara uuendamist

en: Gets details about a firmware file
et: Näita püsivara faili üksikasju

en: Gets the configured remotes
et: Laadib seadistatud andmeallikad

en: Hardware is waiting to be replugged
et: Raudvara on uuesti ühendamise ootel

en: INDEX
et: INDEKS

en: Idle…
et: Jõude…

en: Install Duration
et: Paigalduse kestus

en: Install firmware on emulated device
et: Emuleeritud seadmele püsivara paigaldamine

en: Install old version of signed system firmware
et: Paigalda allkirjastatud süsteemse püsivara eelmine või varasem versioon

en: Install old version of unsigned system firmware
et: Paigalda allkirjastamata süsteemse püsivara eelmine või varasem versioon

en: Install signed device firmware
et: Paigalda allkirjastatud seadme püsivara

en: Install signed system firmware
et: Paigalda allkirjastatud süsteemne püsivara

en: Install unsigned device firmware
et: Paigalda allkirjastamata seadme püsivara

en: Install unsigned system firmware
et: Paigalda allkirjastamata süsteemne püsivara

en: Installing firmware update…
et: Paigaldan püsivara uuendust…

en: Installing on %s…
et: Paigaldan %s seadmesse…

en: Internal device
et: Sisemine seade

en: Is in bootloader mode
et: On buutlaadija režiimis

en: Last modified
et: Viimati muudetud

en: Less than one minute remaining
et: Jäänud on alla minuti

en: Linux kernel
et: Linuxi kernel

en: Linux swap
et: Linuxi saaleala

en: List EFI boot parameters
et: Loetle EFI alglaadimise parameetrid

en: List EFI variables with a specific GUID
et: Loetle konkreetse GUID-ga EFI muutujad

en: List entries in dbx
et: Näita dbx-i kirjete loendit

en: Load device emulation data
et: Seadme emuleerimisandmete laadimine

en: Loading…
et: Laadin andmeid…

en: Maximum Version
et: Maksimumversioon

en: Metadata is already up to date
et: Metateave on juba uuendatud

en: Metadata is up to date; use %s to refresh again.
et: Metateave on juba uuendatud; sundkorras uuendamiseks kasuta %s võtit.

en: Minimum Version
et: Miinimumversioon

en: Modifies a given remote
et: Muudab antud andmeallikat

en: Modify a device property
et: Seadme omaduste muutmine

en: Modify daemon configuration
et: Taustateenuse seadistuste muutmine

en: Needs a reboot after installation
et: Peale paigaldamist eeldab taaskäivitust

en: Needs shutdown after installation
et: Peale paigaldamist eeldab seiskamist

en: No action specified!
et: Ühtegi tegevust pole määratletud!

en: No devices are updatable
et: Mitte ükski seade pole uuendatav

en: No firmware IDs found
et: Ühtegi püsivara tunnust ei leidunud

en: No firmware found
et: Mitte mingit püsivara ei leidunud

en: No hardware detected with firmware update capability
et: Ei õnnestunud tuvastada raudvara, mille püsivara saaks uuendada

en: No remotes are currently enabled so no metadata is available.
et: Ühtegi andmeallikat pole hetkel kasutusel ja seega pole ka metateavet saadaval.

en: No updates available
et: Ühtegi uuendust pole saadaval

en: No updates available for remaining devices
et: Ülejäänud seadmetele ei leidu ühtegi uuendust

en: Nothing to do
et: Pole midagi teha

en: Only version upgrades are allowed
et: Lubatud on vaid versiooniuuendused

en: Override the default ESP path
et: Sürjuta vaikimisi ESP asukoht

en: PATH
et: ASUKOHT

en: Parse and show details about a firmware file
et: Parsi ja näita püsivara faili üksikasju

en: Parsing dbx update…
et: Loen ja töötlen dbx-faili uuendust…

en: Parsing system dbx…
et: Loen ja töötlen süsteemi dbx-faili…

en: Please enter a number from 0 to %u:
et: Palun sisesta number vahemikust 0 kuni %u:

en: Please enter either %s or %s:
et: Palun sisesta kas %s või %s:

en: Previous version
et: Eelmine versioon

en: Problems
et: Probleemid

en: Read a firmware blob from a device
et: Loe seadmest püsivara bloob

en: Read a firmware from a device
et: Loe seadmest püsivara

en: Reading from %s…
et: Loen %s seadmest…

en: Reading…
et: Loen andmeid…

en: Reboot to complete the update.
et: Uuenduse lõpetamiseks taaskäivita.

en: Refresh metadata from remote server
et: Uuenda kaugserveri metaandmed

en: Reinstall firmware on a device
et: Paigalda püsivara seadmesse uuesti

en: Release Branch
et: Väljalaskeharu

en: Remote ID
et: Andmeallika tunnus

en: Reported to remote server
et: On teatatud kaugserverile

en: Requires a bootloader
et: Eeldab buutlaadija kasutamist

en: Reset daemon configuration
et: Taustateenuste seadistuste lähtestamine

en: Restarting device…
et: Käivitan seadet uuesti…

en: Save device emulation data
et: Salvesta seadme emuleerimise andmed

en: Scheduling…
et: Ajastan järgmiseks käivituseks…

en: Selected device
et: Valitud seade

en: Selected volume
et: Valitud köide

en: Serial Number
et: Seerianumber

en: Set the EFI boot order
et: Määratle EFI alglaadimise järjestus

en: Settings will apply after system reboots
et: Seadistused jõustuvad peale süsteemi uuesti käivitamist

en: Show daemon verbose information for a particular domain
et: Näita konkreetse domeeni kohta taustateenuse täismahulist teavet

en: Show debugging information for all domains
et: Näita silumisteavet kõikide domeenide kohta

en: Show debugging options
et: Näita silumis- ja veaotsingu valikuid

en: Show devices that are not updatable
et: Näita seadmeid, mis pole uuendatavad

en: Show extra debugging information
et: Näita täiendavat silumise- ja veaotsinguteavet

en: Show history of firmware updates
et: Näita püsivarauuenduste ajalugu

en: Show the calculated version of the dbx
et: Näita dbx-i arvutatud versiooni

en: Sign a firmware with a new key
et: Allkirjasta püsivara uue võtmega

en: Signed Payload
et: Tegelikud andmed on allkirjastatud

en: Specify the dbx database file
et: Määratle dbx-andmebaasifail

en: Stop the fwupd service
et: Lõpeta fwupd taustateenuse töö

en: Successfully cleaned remote
et: Andmeallika puhastamine õnnestus

en: Successfully disabled remote
et: Andmeallika väljalülitamine õnnestus

en: Successfully disabled test devices
et: Testseadmete väljalülitamine õnnestus

en: Successfully downloaded new metadata:
et: Uue metateabe allalaadimine õnnestus:

en: Successfully enabled remote
et: Andmeallika sisselülitamine õnnestus

en: Successfully enabled test devices
et: Testseadmete sisselülitamine õnnestus

en: Successfully modified configuration value
et: Seadistuse väärtuse muutmine õnnestus

en: Successfully modified remote
et: Andmeallika muutmine õnnestus

en: Successfully reset configuration section
et: Seadistuste jaotise/osa lähtestamine õnnestus

en: Summary
et: Kokkuvõte

en: Supported on remote server
et: Toetatud kaugserveris

en: System requires external power source
et: Süsteem eeldab, et kasutusel on väline toietallikas

en: TEXT
et: TEKST

en: The UEFI Platform Key is used to determine if device software comes from a trusted source.
et: UEFI platvormi võti on kasutusel tuvastamaks, et seadme tarkvara on pärit usaldusväärsest allikast.

en: This program may only work correctly as root
et: See programm toimib korrektselt vaid juurkasutaja (peakasutaja) õigustes

en: This tool allows an administrator to apply UEFI dbx updates.
et: Selle tarvikuga saab peakasutaja rakendada UEFI dbx-i uuendusi.

en: UEFI Platform Key
et: UEFI platvormi võti

en: UEFI capsule updates not available or enabled in firmware setup
et: UEFI-kapslite põhilised uuendused on püsivara seadistustes kas lülitatud välja või pole saadaval

en: UEFI dbx Utility
et: UEFI dbx-abitarvik

en: UEFI platform key
et: UEFI platvormi võti

en: URL
et: Võrguaadress

en: Unknown
et: Pole teada

en: Unknown Device
et: Tundmatu seade

en: Unlock the device to allow access
et: Ligipääsu lubamiseks eemalda seadme lukustus

en: Unsigned Payload
et: Tegelikud andmed on allkirjastamata

en: Updatable
et: Uuendatav

en: Update Error
et: Viga uuendamisel

en: Update State
et: Uuenduse olek

en: Update the stored device verification information
et: Verifitseeritud seadmeteabe salvestise uuendamine

en: Updating %s…
et: Uuendan %s…

en: Upload the list of updatable devices to a remote server
et: Laadi uuendatavate seadmete loend üles kaugserverisse

en: User has been notified
et: Kasutaja on saanud teavituse

en: Validating ESP contents…
et: Kontrollin ESP-sisu õigsust…

en: Vendor
et: Valmistaja/tarnija

en: Verify device firmware
et: Seadme püsivara verifitseerimine

en: Verifying…
et: Kontrollin salvestatu korrektsust…

en: Version
et: Versioon

en: WARNING
et: HOIATUS

en: Waiting…
et: Ootan…

en: Watch for hardware changes
et: Jälgi raudvara muudatusi

en: Writing file:
et: Kirjutan faili:

en: Writing…
et: Kirjutan andmeid…

en: [DEVICE-ID|GUID]
et: [SEADME-TUNNUS|GUID]

en: [DEVICE]
et: [SEADE]

[ctx: command-description]
en: Sign data using the client certificate
et: Allkirjasta andmed kliendisertifikaadiga
